Aksidenti me 1 të vdekur e 2 të plagosur,çfarë tha e përlotur 29-vjeçarja në gjykatë

1 vit, 7 muaj më parë - 19 Gusht 2022, opinion
Aksidenti me 1 të vdekur e 2 të plagosur,çfarë tha e përlotur 29-vjeçarja në gjykatë
Ka dalë para gjykatës 29-vjeçarja Eltina Garon e cila përplasi për vdekje një 60-vjeçar ndërsa la të plagosur dy të tjerë në zonën e “Kodrës së Diellit”.

Gjykata e Tranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” me afat 30 ditor për 29-vjeçaren.

Ndërkohë, sipas raportimit të News 24, Garo është përlotur në sallë dhe nuk ka pranuar të ketë qenë duke përdorur celularin në momentin e aksidentit.

Kujtojmë se si pasojë e plagëve të marra në aksident humbi jetën në spital 60-vjeçari, Begzan Hyseni.

Support Ukraine