Aksident në Tiranë-Durrës, makina bie në kanal dhe kthehet përmbys

1 vit, 5 muaj më parë - 5 Nëntor 2022, abcnews
Aksident në Tiranë-Durrës, makina bie në kanal dhe kthehet përmbys
Një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës gjatë ditës së sotme.

Burime bëjnë me dije se një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Fatmirësisht asnjë person nuk ka mbetur i lënduar.

Ndërkohë, rreth makinës që është kthyer përmbys janë mbledhur disa qytetarë për të ofruar ndihmë, në pritje të ambulancës dhe policisë.

Support Ukraine