Aksident në “Rrugën e Kombit”, makina përplaset me trafikndarsen, një e plagosur

1 vit, 4 muaj më parë - 13 Dhjetor 2022, abcnews
Aksident në “Rrugën e Kombit”, makina përplaset me trafikndarsen, një e plagosur
Një automjet me të cilin udhëtonin drejt Kukësit një çift bashkëshortësh humbi kontrollin në Rrugën e Kombit duke u përplasur me trafikndarsen.

Si pasojë gruaja ka marrë plagë të lehta dhe është transportuar në spitalin e Kukësit nga kalimtarë të rastit.

Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Kolsh, 7 km larg Kukësit.

Automjeti me të cilin udhëtonte çifti është goditur nga pas nga një automjet tjetër, i cili nuk ka ndaluar.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Support Ukraine