Aksident në Peqin/ “Benz-i” përplaset me motoçikletën, ndërron jetë 77-vjeçari

3 vjet, 2 muaj më parë - 23 Shtator 2020, Gazeta Shqiptare
Aksident në Peqin/ “Benz-i” përplaset me motoçikletën, ndërron jetë 77-vjeçari
Një aksident tragjik, me pasojë vdekjen e një 77-vjeçari ka ndodhur në Peqin.

Kështu, bëhet e ditur se në aksin rrugor Elbasan- Peqin, në fshatin Gjocaj, shtetasi E.Z., banues në Fier, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, është përplasur me motoçikletën me drejtues shtetasin Xh.T., 77 vjeç, banues në fshatin Gjocaj, Peqin.

Si pasojë e aksidentit është plagosur dhe ka ndërruar jetë drejtuesi i motoçikletës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit

Support Ukraine