Aksident në By passin e Fierit, humb jetën një person

2 vjet më parë - 10 Gusht 2020, opinion
Aksident në By passin e Fierit, humb jetën një person
Një person është aksidentuar për vdekje nga një makinë mbrëmjen e sotme në fshatin Baltëz të Fierit. Deri më tani identiteti i viktimës nuk bëhet i ditur.

Dyshohet se burri ka qenë kalimtar, pasi është përplasur nga një automjet, ai është goditur dhe nga një makinë tjetër që po udhëtonte në vendin ku kishte ndodhur aksidenti.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Po punohet për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Support Ukraine