Aksident në Berat, makina përmbyset në rrugë

3 muaj, 1 javë më parë - 25 Gusht 2022, abcnews
Aksident në Berat, makina përmbyset në rrugë
Një aksident ka ndodhur pasditen e së mërkurës në urën e Moravës në Berat.

Siç shihet edhe në videon e mbërritur në redaksinë e Abcnews.al, një makinë është përmbysur në rrugë. Nuk raportohet për persona të lënduar.

Shkak i aksidentit dyshohet të jetë shpejtësia e lartë dhe lagështira në rrugë.

Në vendngjarje ndodhet policia, e cila po heton për aksidentin.

Support Ukraine