Aksident masiv në Tiranë, 3 të plagosur

10 muaj, 3 javë më parë - 26 Maj 2023, abcnews
Aksident masiv në Tiranë, 3 të plagosur
TIRANË- Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet.

Policia thotë se në rrugën e Elbasanit, përballë një lokali, janë përplasur katër automjete. Sakaq, për pasojë tre persona kanë mbetur të plagosur.

Të plagosurit janë transportuar në spital dhe po mbahen nën kujdesin e bluzave të bardha. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Support Ukraine