Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas këmbësorin, dërgohet me urgjencë në spital

2 vjet, 10 muaj më parë - 6 Nëntor 2020, Gazeta Shqiptare
Illustration
Illustration
Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme , tek kryqëzimi i ‘Vorrit të Bomit” në Tiranë.

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme , tek kryqëzimi i ‘Vorrit të Bomit” në Tiranë.

Burimet zyrtare bëjnë me dije se mjeti me drejtues shtetasin I.G., ka aksidentuar këmbësorin shtetasin E.B., 65 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Me datë 05.11.2020, rreth orës 15:15, tek kryqëzimi i Vorrit të Bomit, mjeti me drejtues shtetasin I.G., ka aksidentuar këmbësorin shtetasin E.B., 65 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Drejtuesi i mjetit ndodhet në vendngjarje.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Support Ukraine