Aksident i rëndë në Tiranë/ Makina përplas 14-vjeçarin me biçikletë, ndërron jetë në spital

3 vjet, 6 muaj më parë - 4 Gusht 2020, Gazeta Shqiptare
Aksident i rëndë në Tiranë/ Makina përplas 14-vjeçarin me biçikletë, ndërron jetë në spital
Një aksident me pasojë vdekje është shënuar në Tiranë. Një 14-vjeçar humbi jetën pasi u përplas nga një makinë. Ai ishte me biçikletë kur u përplas nga një mjet.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.08.2020, rreth orës 17:00, në Farkë, mjeti me drejtues shtetasin I.Z., ka aksidentuar biçiklistin e mitur me iniciale A. L, 14 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në ambientet e Komisariatit Nr.1, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Support Ukraine