Aksident i rëndë në Sarandë, i vdekuri 1 orë në mes të rrugës

4 vjet, 9 muaj më parë - 8 Nëntor 2017, Gazeta Shqiptare
Aksident i rëndë në Sarandë, i vdekuri 1 orë në mes të rrugës
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Sarandë, ku një burrë që udhëtonte me biçikletë është përplasur nga një makinë, duke mbetur i vdekur.

Dëshmitarë në vendin e ngjarjes kanë bërë të ditur për syri. net se trupi i viktimë ka ndenjur më shumë se 1 orë në rrugë, ndonëse ishte njoftuar policia dhe ambulanca.

Siç edhe duket në foto më në fund ka mbërritur edhe policia e ambulanca e morgut. Ndërsa trupi qëndronte në rrugë, askush nuk i është afruar.

Support Ukraine