Aksident i katërfishtë në aksin Durrës-Kavajë, dy persona të lënduar

1 vit, 5 muaj më parë - 27 Shtator 2022, abcnews
Aksident i katërfishtë në aksin Durrës-Kavajë, dy persona të lënduar
Një aksident i katërfishtë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në aksin Durrës-Kavajë, ku për pasojë kanë mbetur të lënduar dy persona të cilët janë jashtë rrezikut për jetën.

Sipas policisë në rrugën KavajëDurrës, janë përplasur mjetet me drejtues shtetasit E. R., Z. S., A. Sh., dhe Xh. H.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar pasagjerët shtetasit V. R., dhe E. S., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi:

Më datë 25.09.2022, në rrugën Kavajë – Durrës, janë përplasur mjetet me drejtues shtetasit E. R., Z. S., A. Sh., dhe Xh. H.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar pasagjerët shtetasit V. R., dhe E. S., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

Support Ukraine