Gjeni Makinat 

Makinat në Kavajë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Citroen C2

  €2,450

  2006' Citroen C2

  15 Shtator 2019, Kavajë

  Naftë 120000 km  Mekanike  

  Shitet..: Citroen C2 ... 1.4 naft viti 2006 Km 123000 Me dogan te paguar Me te gjitha sherbimet e bera 0695753578 whatsapp 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Hyundai H200

  €4,500

  2000' Hyundai H200

  14 Shtator 2019, Kavajë

  2500 cc, Naftë 200004500 km  Mekanike  E bardhë 

  shitet hynday 2500 per arsyje mos perdorimi cmimi eshte i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Renault Clio

  €1,300

  2000' Renault Clio

  13 Shtator 2019, Kavajë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Shitet...;; Reno clio 1.9 TDI 0695753578 whatsapp Viti 2000 Ngjyra gri.. Kambio manuale Me targa shiptare te rea AA Me letra te prera per nje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' BMW 320

  €4,500

  2007' BMW 320

  12 Shtator 2019, Kavajë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Bmw 320 nafte viti 2007 me dokumente shqiptare deri ne prill 2020.makina eshte ne gjendje perfekte.shitet per arsye mosperdorimi.ka bere 240 mi km 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Ford Fiesta

  €2,600

  2002' Ford Fiesta

  8 Shtator 2019, Kavajë

  1400 cc, Naftë 234000 km  Mekanike  Gri 

  Makina ne gjendje perfekte . Sapo nderruar vaj filtra , rryp motorri e gatshme per cdo lloj prove flm 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Passat CC

  €9,800

  2009' Volkswagen Passat CC

  8 Gusht 2019, Kavajë

  Naftë 190000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Passat CC 2.0 TDI “Highline”i sapo ardhur me dogane te paguar!192Mije KM!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic gjithashtu dhe marshe ne timon(F1)Clima tronic bi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Toyota Rav 4

  €7,600

  2009' Toyota Rav 4

  8 Gusht 2019, Kavajë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Shitet Toyota Rav-4 2.2 Nafte D-4D sistem clean advanced tecnology 4X4 e sapo ardhur me dogane te paguar!224Mije KM origjinale!Makina disponon sistem START-STOP tapiceri lekure ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Toyota Rav 4

  €6,500

  2007' Toyota Rav 4

  6 Gusht 2019, Kavajë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Shitet Toyota RAV-4 (4X4) E sapo ardhur me dogane te paguar dhe e sapo Targuar me cdo gje te paguar per 1 Vit!201Mije Km origjinale ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf

  €4,700

  2005' Volkswagen Golf

  6 Gusht 2019, Kavajë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Shitet Volkswagen Golf V 2.0 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!223Mije KM origjinale!Makina disponon Kambio Automatike DSG dhe tip-tronic Clima tronic bi zona ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,500

  2007' Ford Fiesta

  1 Gusht 2019, Kavajë

  Benzinë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje perfekte Motorr 1.3 benzine Kambio automatike Viti 2007 Cmimi 2700€ Cel.wiber.watsap:0699324799 Mundesi nderrimi 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj