Gjeni Makinat 

Makinat në Kavajë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Ford Fiesta

  €2,500

  2007' Ford Fiesta

  12 Mars 2020, Kavajë

  Naftë 10000 km  Mekanike  

  Ford Fiesta viti 2007 Motorr 1.4 naft me dogan e sapo ardhur kilometera 148 mij original mund ta kontrolloni ku te deshironi gomat e sapo ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Mercedes-Benz Sprinter

  €4,800

  1999' Mercedes-Benz Sprinter

  4 Mars 2020, Kavajë

  2200 cc, Naftë 312000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet sprinteri ne gjendje shum te mire me 1 vit letra te paguara dhe sherbime te sapobera . Te interesuarit te kontaktojn ne 0698170783 

  Shto te të preferuarat

 • €5,200

  2008' BMW 320

  16 Shkurt 2020, Kavajë

  Naftë 15000 km  Mekanike  E zezë 

  Kontakt 0699390559 

  Shto te të preferuarat

 • €6,500

  2008' Mercedes-Benz C 220

  14 Shkurt 2020, Kavajë

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  Kontakt 0699390559 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz E 220

  €5,900

  2008' Mercedes-Benz E 220

  8 Shkurt 2020, Kavajë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Shitet Mercedes Benz E220CDI “EVO” Avantgarde i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!192Mije KM!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruise Control)Navigator ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz B 200

  €5,400

  2008' Mercedes-Benz B 200

  7 Shkurt 2020, Kavajë

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Mercedes Benz B200CDI e sapo ardhur me dogane te paguar! 198Mije KM Origjinale me te drejte kontrolli!Viti 2008 Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Audi A6

  €6,500

  2006' Audi A6

  5 Shkurt 2020, Kavajë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  

  Shitet Audi A6 2.4 Benzine-Gaz 233Mije KM!Letra te sapo paguara per 1 vit Viti 2006 Makina disponon Kambio automatike dhe tip tronic Drita bi xenon ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz E 220

  €6,900

  2008' Mercedes-Benz E 220

  30 Janar 2020, Kavajë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Mercedes Benz E220CDI “EVO” i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!213.000KM Origjinale me liber sherbimi!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford Fiesta

  €2,700

  2006' Ford Fiesta

  30 Janar 2020, Kavajë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Okazion!Shitet Ford Fiesta 1.4 Diesel!E sapo ardhur me dogane te paguar!Makina disponon Kondicioner (funksional)disqe alumini origjinale komanda ne timon kasetofon me Cd player MP3 (SONY) ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Opel Astra

  €3,500

  2006' Opel Astra

  29 Janar 2020, Kavajë

  Naftë 170000 km  Mekanike  E zezë 

  Okazion!Shitet Ope Astra 1.7 Sport Diesel Elegance!E sapo ardhur me dogane te paguar!176.000Km!Makina disponon Clima tronic bi zona(funksional)disqe alumini origjinale komanda ne timon kasetofon me ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj