Gjeni Makinat 

Makinat në Kavajë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Ford Focus C-Max

  €3,700

  2004' Ford Focus C-Max

  13 Korrik 2019, Kavajë

  Naftë 110000 km  Mekanike  E zezë 

  Ford Fokus C - Max...E sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar...Ne gjendje shum...Viti 28.12.2004...Motorr 1.6 naft...Makina disponon 2 Çelsa...Xhamat mbrapa te zi origjinale...Sendiljet ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Opel Tigra

  €2,750

  2005' Opel Tigra

  10 Korrik 2019, Kavajë

  Benzinë 10000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet opel tigra 2005 1.4 benzin ne gjedhe te mir makina eshte me dogan me 2 vende dhe kabriolet cmimi 2750€ i diskutueshem mundesi nderrimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C 220

  €5,500

  2005' Mercedes-Benz C 220

  9 Korrik 2019, Kavajë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  C klas 220 viti 2005 full automat navi look AMG sallon lekur akull i paster fener me xeno bixenon me 215 mi kilometra origjinale makina ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Citroen C4

  €6,999

  2011' Citroen C4

  9 Korrik 2019, Kavajë

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Makina esht full super gjendje me dogan te paguar 1.6 naft shum ekonomike automat navigator klima start stopsensor parkimi marsha f1 ne timon etj. Cmimi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Hyundai Santa FE

  €7,000

  2006' Hyundai Santa FE

  5 Korrik 2019, Kavajë

  Naftë 180000 km  Mekanike  Gri 

  Mimbrema.Shes makine foristrade Hyndai Santa Fe. Viti 2006 me nafte me dokumenta Shqipetare.Foristrada eshte full optional... Kontakt 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Golf

  €4,500

  2008' Volkswagen Golf

  26 Qershor 2019, Kavajë

  Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer Motorr 1.9 nafte Kambio manuale Me dogane te paguar Cmimi 4500€ Cel.wiber.watsapp;0699324799 Fb&instagram:auto saraci 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mercedes-Benz ML 270

  €2,900

  2002' Mercedes-Benz ML 270

  26 Qershor 2019, Kavajë

  Naftë 250000 km  Automatike  

  Makina esht ne super gjendje cdo gje i funksionon xhamat e zinj origjinal letrat sa i kan mbaruar gomat te katerta te reja cmimi2900€ 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Audi TT

  €8,500

  2008' Audi TT

  25 Qershor 2019, Kavajë

  Benzinë 140000 km  Automatike  

  Makina eshte ne gjendje shum te mire Me taksa dhe siguracion te paguar Motorr 2000 benzine s line Kambio automatike marrsha ne timon 150000km Cmimi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Suzuki Wagon R+

  €1,900

  2003' Suzuki Wagon R+

  25 Qershor 2019, Kavajë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Mekanike  

  makina ka ardh nga italia esht 1.3 benzin gaz me dogan gati per targa ne gjendje perfekte cmimi okazion 1900€ 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen Passat

  €5,000

  2010' Volkswagen Passat

  25 Qershor 2019, Kavajë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 180000 km  Automatike  

  Makina eshte ne gjendje shum te mire Euro 5 Me dogane te paguar Motorr 1.4 tfsi benzine I pershtatshem per impjant gazi Kambio autoamtike dsg ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj