Gjeni Varkat 

Johnson BRP

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €3,000

  2008' Johnson BRP

  14 Maj 2020, Vlorë

  Shitet skafi me gjatesi 5.2m Me motor 40 hp Johnson 

  Shto te të preferuarat

 • €2,280

  2003' Johnson BRP Model Tjeter

  9 Prill 2020, Shkodër

  shitet skafi gjendja super motor 25 hp, 5m me 1.7m, 0.7 i thelle, me gjith karrel, me letra Motorr 2 kohesh johnson cmimi 2280 euro ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,200

  2010' Johnson BRP

  I skaduar4 Shtator 2018, Vlorë

  Shitet skafi me leje lundrimi,me motor 40 Jonhson dy kohesh edhe me karelin.skafi ka tapiceri mershin dhe serdilet,ndezja e motorit me celes me timon etj.per ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,550

  2015' Johnson BRP

  I skaduar28 Gusht 2018, Durrës

  Gomone 4,5 m e gjate me ndezje me buron, me tende dhe me karrel, me dogane te paguar dhe me taksa deri vitin tjeter, me ... 

  Shto te të preferuarat

 • €7,000

  2010' Johnson BRP

  I skaduar27 Shkurt 2018, Tiranë

  Shtet skaf open 7m i gjate 8 vende me motorr 70HP Johnson ne gjendje perfekte. Letra te rregullta Tapiceri lekure e re GPS Navigator Marine ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Johnson BRP

  €3,600

  2009' Johnson BRP

  I skaduar23 Nëntor 2017, Vlorë

  Okazion shes gomone me motor 60 hp 4 kosh dhe me dekumenta te regullta.pa karel 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Johnson BRP

  €3,000

  2010' Johnson BRP

  I skaduar28 Shtator 2017, Fier

  shitet gomone+motor+karel gjatsia 5m motor 40 -2 kohesh me letra te paguara deri ne korrik .shum ekonomike nuk do patent mund ta ngasi kushdo...OSE NDRROHET ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Johnson BRP

  €8,500

  2014' Johnson BRP

  I skaduar3 Gusht 2017, Tiranë

  Ranieri me dokumenta gps navi trim elektrik motorino etje super i kompletuar Me 2 vjet garanci 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj