Find Boats 

Johnson BRP

Make

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Location

Search
 • €3,200

  2010' Johnson BRP

  Expired4 September 2018, Vlore

  Shitet skafi me leje lundrimi,me motor 40 Jonhson dy kohesh edhe me karelin.skafi ka tapiceri mershin dhe serdilet,ndezja e motorit me celes me timon etj.per ... 

  Bookmark This

 • €2,550

  2015' Johnson BRP

  Expired28 August 2018, Durres

  Gomone 4,5 m e gjate me ndezje me buron, me tende dhe me karrel, me dogane te paguar dhe me taksa deri vitin tjeter, me ... 

  Bookmark This

 • €7,000

  2010' Johnson BRP

  Expired27 February 2018, Tirane

  Shtet skaf open 7m i gjate 8 vende me motorr 70HP Johnson ne gjendje perfekte. Letra te rregullta Tapiceri lekure e re GPS Navigator Marine ... 

  Bookmark This

 • 2009' Johnson BRP

  €3,600

  2009' Johnson BRP

  Expired23 November 2017, Vlore

  Okazion shes gomone me motor 60 hp 4 kosh dhe me dekumenta te regullta.pa karel 

  Bookmark This

 • 2010' Johnson BRP

  €3,000

  2010' Johnson BRP

  Expired28 September 2017, Fier

  shitet gomone+motor+karel gjatsia 5m motor 40 -2 kohesh me letra te paguara deri ne korrik .shum ekonomike nuk do patent mund ta ngasi kushdo...OSE NDRROHET ... 

  Bookmark This

 • 2014' Johnson BRP

  €8,500

  2014' Johnson BRP

  Expired3 August 2017, Tirane

  Ranieri me dokumenta gps navi trim elektrik motorino etje super i kompletuar Me 2 vjet garanci 

  Bookmark This

Sell Your Car