Shto te të preferuarat

2010' Johnson BRP

€3,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Lloj: Varkë shpejtësie

Shitet skafi me leje lundrimi,me motor 40 Jonhson dy kohesh edhe me karelin.skafi ka tapiceri mershin dhe serdilet,ndezja e motorit me celes me timon etj.per me shum info nr:0696128514

Shiteni Makinën Tuaj