Gjeni Motorin 

Aprilia

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €3,800

  2014' Aprilia

  4 Qershor 2020, Tiranë

  Shes aprilia dorsoduro 750 cc i vitit 2014. Ka 17000 km , vaj dhe filtra te nderruara Me targa shqiptare dokumenta te paguara. Ne gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,000

  2003' Aprilia Atlantic

  I skaduar26 Mars 2020, Tiranë

  Aprilia Atlantic 200 cc viti 2003 me dokumenta te rregullta me goma te reja 

  Shto te të preferuarat

 • €850

  2005' Aprilia SR

  I skaduar5 Mars 2020, Tiranë

  gjendja 10/10 e gatshme per cdo lloj prove 50cc letrat te sapo paguara kontakti ne whats up Cmimi i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • €1,620

  2007' Aprilia Atlantic

  I skaduar30 Janar 2020, Tiranë

  Eshte ne gjendje shum te mire, e shume i paster vetem ni Pronar ka pas motorrin Km 27 origjinal me 2 celsa me Cip Cmimi ... 

  Shto te të preferuarat

 • €700

  2000' Aprilia Leonardo

  I skaduar21 Nëntor 2019, Tiranë

  APRILA LEONARDO NE GJENDJE SUPER TE MIRE,CMIMI I DISKUTUESHEM 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Aprilia Atlantic

  €2,200

  2006' Aprilia Atlantic

  I skaduar17 Tetor 2018, Vlorë

  Shes skuter Aprilia Atlantic 500cc ngjyre blu.Motori eshte ne gjendje shume te mire.(Goma te reja + vaj filtra te sapo nderruara + bateri e re).Me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Aprilia Atlantic

  €1,080

  2003' Aprilia Atlantic

  I skaduar26 Qershor 2018, Tiranë

  Shtitet Aprilia Atlantic 2500 CC viti 2003 ne gjendje shum te mir me dokumenta deri ne Gusht 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Aprilia Scarabeo

  €750

  2004' Aprilia Scarabeo

  I skaduar12 Qershor 2018, Tiranë

  Shitet për arsye mospërdorimi Aprilia Scarabeo 200 cc viti 2004 me dokumenta te paguara deri ne tetor. Goma dhe bateri te reja dhe 2 kasko. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Aprilia Mx125

  €450

  1999' Aprilia Mx125

  I skaduar3 Prill 2018, Devoll

  shes motor modeli aprilia me grup suzuki 100 cc motori eshte pa dokumenta eshte ne gjendje shum te mir pune 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj