Shto te të preferuarat

2004' Aprilia Scarabeo

€750
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2004 Aprilia Scarabeo në Tiranë, Shqipëri
  • 2004 Aprilia Scarabeo në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Skuter (motoçikletë e vogël)

Shitet për arsye mospërdorimi Aprilia Scarabeo 200 cc viti 2004 me dokumenta te paguara deri ne tetor. Goma dhe bateri te reja dhe 2 kasko. 750€ i diskutueshëm. Tel. 0694661924

Shiteni Makinën Tuaj