Shto te të preferuarat

2006' Aprilia Atlantic

€2,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Aprilia Atlantic në Vlorë, Shqipëri
  • 2006 Aprilia Atlantic në Vlorë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Qëmotshëm, Veteran dhe Klasik

Shes skuter Aprilia Atlantic 500cc ngjyre blu.Motori eshte ne gjendje shume te mire.(Goma te reja + vaj filtra te sapo nderruara + bateri e re).Me taksa te paguara 1 vit.Çmimi i diskutueshem.

Shiteni Makinën Tuaj