Find Bikes 

Aprilia

Make

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Location

Search
 • €1,000

  2003' Aprilia Atlantic

  26 March 2020, Tirane

  Aprilia Atlantic 200 cc viti 2003 me dokumenta te rregullta me goma te reja 

  Bookmark This

 • €850

  2005' Aprilia SR

  5 March 2020, Tirane

  gjendja 10/10 e gatshme per cdo lloj prove 50cc letrat te sapo paguara kontakti ne whats up Cmimi i diskutushem 

  Bookmark This

 • €1,620

  2007' Aprilia Atlantic

  Expired30 January 2020, Tirane

  Eshte ne gjendje shum te mire, e shume i paster vetem ni Pronar ka pas motorrin Km 27 origjinal me 2 celsa me Cip Cmimi ... 

  Bookmark This

 • €700

  2000' Aprilia Leonardo

  Expired21 November 2019, Tirane

  APRILA LEONARDO NE GJENDJE SUPER TE MIRE,CMIMI I DISKUTUESHEM 

  Bookmark This

 • 2006' Aprilia Atlantic

  €2,200

  2006' Aprilia Atlantic

  Expired17 October 2018, Vlore

  Shes skuter Aprilia Atlantic 500cc ngjyre blu.Motori eshte ne gjendje shume te mire.(Goma te reja + vaj filtra te sapo nderruara + bateri e re).Me ... 

  Bookmark This

 • 2003' Aprilia Atlantic

  €1,080

  2003' Aprilia Atlantic

  Expired26 June 2018, Tirane

  Shtitet Aprilia Atlantic 2500 CC viti 2003 ne gjendje shum te mir me dokumenta deri ne Gusht 

  Bookmark This

 • 2004' Aprilia Scarabeo

  €750

  2004' Aprilia Scarabeo

  Expired12 June 2018, Tirane

  Shitet për arsye mospërdorimi Aprilia Scarabeo 200 cc viti 2004 me dokumenta te paguara deri ne tetor. Goma dhe bateri te reja dhe 2 kasko. ... 

  Bookmark This

 • 1999' Aprilia Mx125

  €450

  1999' Aprilia Mx125

  Expired3 April 2018, Devoll

  shes motor modeli aprilia me grup suzuki 100 cc motori eshte pa dokumenta eshte ne gjendje shum te mir pune 

  Bookmark This

Sell Your Car