Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Touareg

€12,500
2013' Volkswagen Touareg photo #1
2013' Volkswagen Touareg photo #2
2013' Volkswagen Touareg photo #3
2013' Volkswagen Touareg photo #4
2013' Volkswagen Touareg photo #5
2013' Volkswagen Touareg photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj më parë
Mosha: 10 vjet
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

▪️ 3.6L Benzine (Behet me gaz)
▪️ Viti 2013
▪️ 4x4 (On-Road Off-Road)
▪️ Automatik
▪️ Sensor parkimi
▪️ Ekran navigimi me prekje
▪️ Tapicerie lekure zeze
▪️ Sedilje me ngrohje
▪️ Ndricim Xenon-biXenon
▪️ Klima automatike
▪️ Autopilot
▪️ Disqe alumin
Makina eshte ne super gjendje, si jashte dhe brenda. Asnje gervishtje te vogel. Cmimi i diskutueshem

Support Ukraine