Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen Touareg

€12,500
2013' Volkswagen Touareg photo #1
2013' Volkswagen Touareg photo #2
2013' Volkswagen Touareg photo #3
2013' Volkswagen Touareg photo #4
2013' Volkswagen Touareg photo #5
2013' Volkswagen Touareg photo #6
6 photos
Age: 10 years
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

▪️ 3.6L Benzine (Behet me gaz)
▪️ Viti 2013
▪️ 4x4 (On-Road Off-Road)
▪️ Automatik
▪️ Sensor parkimi
▪️ Ekran navigimi me prekje
▪️ Tapicerie lekure zeze
▪️ Sedilje me ngrohje
▪️ Ndricim Xenon-biXenon
▪️ Klima automatike
▪️ Autopilot
▪️ Disqe alumin
Makina eshte ne super gjendje, si jashte dhe brenda. Asnje gervishtje te vogel. Cmimi i diskutueshem

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 6 September 2023
Support Ukraine