2017' Volkswagen Tiguan photo #1
2017' Volkswagen Tiguan photo #2
2017' Volkswagen Tiguan photo #3
2017' Volkswagen Tiguan photo #4
2017' Volkswagen Tiguan photo #5
2017' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto

2017' Volkswagen Tiguan

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€20,000
Publikuar 25 Mars 2024ID: orBSCW

Information from the owner

Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2017' Volkswagen Tiguan

Okazion
Shitet automjet Ambasade
Volkswagen Tiguan
Automjet ambasade ne shitje
Volkswagen Tiguan
2.0 diesel
4x4 (4motion)
130,000 km origjinale
Viti 2017
Keyless go
Klima, kambio DSG, frena me buton, ekran i madh, klima etj etj
Fenere led inteligjent
4 goma te reja Continetal
Bateri start and stop e re
Gjendja e mjetit e shkelqyer
I paisur me full kasko dhe tpl
Cmimi 20 mije euro ku perfshihet dogane targa taksa sigurim full kasko dhe tpl
Cmimi nuk diskutohet
Automjeti nuk nderrohet

Support Ukraine