Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2017' Volkswagen Tiguan

€20,000
2017' Volkswagen Tiguan photo #1
2017' Volkswagen Tiguan photo #2
2017' Volkswagen Tiguan photo #3
2017' Volkswagen Tiguan photo #4
2017' Volkswagen Tiguan photo #5
2017' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos
Age: 7 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Okazion
Shitet automjet Ambasade
Volkswagen Tiguan
Automjet ambasade ne shitje
Volkswagen Tiguan
2.0 diesel
4x4 (4motion)
130,000 km origjinale
Viti 2017
Keyless go
Klima, kambio DSG, frena me buton, ekran i madh, klima etj etj
Fenere led inteligjent
4 goma te reja Continetal
Bateri start and stop e re
Gjendja e mjetit e shkelqyer
I paisur me full kasko dhe tpl
Cmimi 20 mije euro ku perfshihet dogane targa taksa sigurim full kasko dhe tpl
Cmimi nuk diskutohet
Automjeti nuk nderrohet

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 25 March 2024
Support Ukraine