Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Volkswagen Tiguan

€13,500
2014' Volkswagen Tiguan photo #1
2014' Volkswagen Tiguan photo #2
2014' Volkswagen Tiguan photo #3
2014' Volkswagen Tiguan photo #4
2014' Volkswagen Tiguan photo #5
5 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet w, Tiguan,2.0 TDI Bluemotion, 4 Motion,(4x4). Model Premium,, Viti Dhjetor 2013, 116 mij Km, (originale),,sistem start stop fiket ne semafor, ndezje START-STOP, hapje e mbyllje me Touch, ( Prekje), Tavan panoramik, Navigator Sedilje me ngrohje, elektrike,Kambio Automatike, Usb,tapiceri lekure e paster dhe. ngjyre e Vecante,((Cartie);;)shume e paster brenda dhe jashte; sensore parkimii ,,Kamera Parkimi,dritat bixenon (((inteligjent light)), me vete pozicionim sipas terrenit;;pasqyrat me vetepalosje; kur;mbyll makinen;; clima digitale;;disse original ;; **Premium**goma te re ja;; xhama te zinj;; ABS sistem freni i Esp (((antirreshkites;;))porsatarguar servis tgjith a Kiti komplet ; vaj ;filtra ;ferrata ;makina ska nevoj per asgje ne gjendje te perkryer si e re;;;;;;

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 27 Tetor 2023
Support Ukraine