Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Volkswagen Tiguan

€13,500
2014' Volkswagen Tiguan photo #1
2014' Volkswagen Tiguan photo #2
2014' Volkswagen Tiguan photo #3
2014' Volkswagen Tiguan photo #4
2014' Volkswagen Tiguan photo #5
5 photos
Body: Sedan
Age: 9 years
Mileage: 110000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet w, Tiguan,2.0 TDI Bluemotion, 4 Motion,(4x4). Model Premium,, Viti Dhjetor 2013, 116 mij Km, (originale),,sistem start stop fiket ne semafor, ndezje START-STOP, hapje e mbyllje me Touch, ( Prekje), Tavan panoramik, Navigator Sedilje me ngrohje, elektrike,Kambio Automatike, Usb,tapiceri lekure e paster dhe. ngjyre e Vecante,((Cartie);;)shume e paster brenda dhe jashte; sensore parkimii ,,Kamera Parkimi,dritat bixenon (((inteligjent light)), me vete pozicionim sipas terrenit;;pasqyrat me vetepalosje; kur;mbyll makinen;; clima digitale;;disse original ;; **Premium**goma te re ja;; xhama te zinj;; ABS sistem freni i Esp (((antirreshkites;;))porsatarguar servis tgjith a Kiti komplet ; vaj ;filtra ;ferrata ;makina ska nevoj per asgje ne gjendje te perkryer si e re;;;;;;

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 27 October 2023
Support Ukraine