2013' Volkswagen Tiguan photo #1
2013' Volkswagen Tiguan photo #2
2013' Volkswagen Tiguan photo #3
2013' Volkswagen Tiguan photo #4
2013' Volkswagen Tiguan photo #5
2013' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto

2013' Volkswagen Tiguan

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,400
Publikuar 27 Prill 2024ID: TekKiP

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2013' Volkswagen Tiguan

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION
Viti i Prodhimit - 2013
Motorr - 1,998 kubik
Karburanti - Naftë
Kilometra - 187.500 km ( TË ÇERTIFIKUARA )
Transmisioni - Automatik
📁 OPSIONE SHTESË
▪️Tavan Xhami
▪️Sensorë & Kamera Parkimi
▪️Auto Start-Stop (fiket semafor)
▪️Timon Me Komanda
▪️Sendilje Elektrike
▪️Sallon Lëkure
▪️Sendilje me ngrohje
▪️NAVIGATOR
▪️Radio - CD - AUX - Bluetooth
▪️Klima Bizonale
▪️Frena Elektrike (auto hold)
▪️Cruise Control
▪️Auto Pilot
▪️Ndeicimi Bixenon Stopa Led
▪️Pasqyra me Palosje
▪️Disqe 18’ Goma te reja
▪️Dhe shumë opsione te tjera…
ℹ️ MAKINA ËSHTE E SAPOARDHUR ME DOGANË TË PAGUAR & E GATSHME PËR ÇDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR!
CMIMI 12.400 € i diskutueshem

Support Ukraine