2013' Volkswagen Tiguan photo #1
2013' Volkswagen Tiguan photo #2
2013' Volkswagen Tiguan photo #3
2013' Volkswagen Tiguan photo #4
2013' Volkswagen Tiguan photo #5
2013' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos

2013' Volkswagen Tiguan

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,400
Published 27 April 2024ID: TekKiP

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 11 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2013' Volkswagen Tiguan

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION
Viti i Prodhimit - 2013
Motorr - 1,998 kubik
Karburanti - Naftë
Kilometra - 187.500 km ( TË ÇERTIFIKUARA )
Transmisioni - Automatik
📁 OPSIONE SHTESË
▪️Tavan Xhami
▪️Sensorë & Kamera Parkimi
▪️Auto Start-Stop (fiket semafor)
▪️Timon Me Komanda
▪️Sendilje Elektrike
▪️Sallon Lëkure
▪️Sendilje me ngrohje
▪️NAVIGATOR
▪️Radio - CD - AUX - Bluetooth
▪️Klima Bizonale
▪️Frena Elektrike (auto hold)
▪️Cruise Control
▪️Auto Pilot
▪️Ndeicimi Bixenon Stopa Led
▪️Pasqyra me Palosje
▪️Disqe 18’ Goma te reja
▪️Dhe shumë opsione te tjera…
ℹ️ MAKINA ËSHTE E SAPOARDHUR ME DOGANË TË PAGUAR & E GATSHME PËR ÇDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR!
CMIMI 12.400 € i diskutueshem

Support Ukraine