2012' Volkswagen Tiguan photo #1
2012' Volkswagen Tiguan photo #2
2012' Volkswagen Tiguan photo #3
2012' Volkswagen Tiguan photo #4
2012' Volkswagen Tiguan photo #5
2012' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto

2012' Volkswagen Tiguan

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,300
Publikuar 7 Prill 2024ID: mYtQLU
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2012' Volkswagen Tiguan

Makina esht ne gjendje perfekte estetike xhenerike dhe motorrike
Nuk ka nevoj per asnje gje
Viti 2012 Me letra te sapo prera per 1 vit
Motorri 2.0 benzin ( behet me gaz ) 4 motion
Sallon meshin ngjyr bezh shum i paster
Tavan xhami panoramik
Navi Aux Cd Bluetooth me touchscreen
Komanda ne timon
Kambio automatike DSG
Sedilje me ngrohje
Klima bizonale
Makina esht super gjendje
Cmimi 8300€ i disk

Support Ukraine