2012' Volkswagen Tiguan photo #1
2012' Volkswagen Tiguan photo #2
2012' Volkswagen Tiguan photo #3
2012' Volkswagen Tiguan photo #4
2012' Volkswagen Tiguan photo #5
2012' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos

2012' Volkswagen Tiguan

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,300
Published 7 April 2024ID: mYtQLU

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2012' Volkswagen Tiguan

Makina esht ne gjendje perfekte estetike xhenerike dhe motorrike
Nuk ka nevoj per asnje gje
Viti 2012 Me letra te sapo prera per 1 vit
Motorri 2.0 benzin ( behet me gaz ) 4 motion
Sallon meshin ngjyr bezh shum i paster
Tavan xhami panoramik
Navi Aux Cd Bluetooth me touchscreen
Komanda ne timon
Kambio automatike DSG
Sedilje me ngrohje
Klima bizonale
Makina esht super gjendje
Cmimi 8300€ i disk

Support Ukraine