Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Tiguan

€8,500
7 foto
I shitur
11 muaj, 1 javë më parë
Trupi: SUV - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 168000 km
Zhvendosje: 2 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Tiguan 2.0 TSI
✔ Viti: 2012
✔ Kambjo: manuale
✔ Lenda Djegese: benzin
✔ Targa: dogane e paguar
✔ Km: 168.000
✔ Ngjyra: gri
✔ Opsionet shtese: E sapo ardhur nga Kanadaja, Super e paster, Goma te reja, Panorama, Sedilje lekure dhe me ngrohje, Fenere led, Navi etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 8500€
✔ Telefon: +355692497771

Support Ukraine