Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Tiguan

€8,500
 • 2012 Volkswagen Tiguan në Durrës, Shqipëri
 • 2012 Volkswagen Tiguan në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2012 Volkswagen Tiguan në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2012 Volkswagen Tiguan në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2012 Volkswagen Tiguan në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2012 Volkswagen Tiguan në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2012 Volkswagen Tiguan në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: SUV - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 168000 km
Zhvendosje: 2 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Tiguan 2.0 TSI
✔ Viti: 2012
✔ Kambjo: manuale
✔ Lenda Djegese: benzin
✔ Targa: dogane e paguar
✔ Km: 168.000
✔ Ngjyra: gri
✔ Opsionet shtese: E sapo ardhur nga Kanadaja, Super e paster, Goma te reja, Panorama, Sedilje lekure dhe me ngrohje, Fenere led, Navi etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 8500€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 10 Shtator 2021