Report This Ad!
Bookmark This

2012' Volkswagen Tiguan

€8,500
 • 2012 Volkswagen Tiguan in Durres, Albania
 • 2012 Volkswagen Tiguan in Durres, Albania - 2
 • 2012 Volkswagen Tiguan in Durres, Albania - 3
 • 2012 Volkswagen Tiguan in Durres, Albania - 4
 • 2012 Volkswagen Tiguan in Durres, Albania - 5
 • 2012 Volkswagen Tiguan in Durres, Albania - 6
 • 2012 Volkswagen Tiguan in Durres, Albania - 7
Body: SUV - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Mileage: 168000 km
Displacement: 2 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Tiguan 2.0 TSI
✔ Viti: 2012
✔ Kambjo: manuale
✔ Lenda Djegese: benzin
✔ Targa: dogane e paguar
✔ Km: 168.000
✔ Ngjyra: gri
✔ Opsionet shtese: E sapo ardhur nga Kanadaja, Super e paster, Goma te reja, Panorama, Sedilje lekure dhe me ngrohje, Fenere led, Navi etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 8500€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 10 September 2021