2012' Volkswagen Tiguan photo #1
2012' Volkswagen Tiguan photo #2
2012' Volkswagen Tiguan photo #3
2012' Volkswagen Tiguan photo #4
2012' Volkswagen Tiguan photo #5
2012' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto

2012' Volkswagen Tiguan

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,000
Publikuar 11 Maj 2024ID: 3KE3dB
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2012' Volkswagen Tiguan

Shitet VW Tiguan 2012
Automat
Makina esht ne giendje perfekte estetike xhenerike dhe motorrike
Nuk ka nevoj per asnje gje
Viti 2012 letra te sapo prera
Motorri 2.0 benzin ( behet me gaz)
Sallon meshin ngiyr bezh shum i paster
Tavan xhami panoramik
Navi Aux Cd Bluetooth me touchscreen
Komanda ne timon
Kambio automatike DSG
Sedilje me ngrohje
Klima bizonale
Makina esht super giendje
Mundesi nderrimi

Support Ukraine