2012' Volkswagen Tiguan photo #1
2012' Volkswagen Tiguan photo #2
2012' Volkswagen Tiguan photo #3
2012' Volkswagen Tiguan photo #4
2012' Volkswagen Tiguan photo #5
2012' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos

2012' Volkswagen Tiguan

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,000
Published 11 May 2024ID: 3KE3dB

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2012' Volkswagen Tiguan

Shitet VW Tiguan 2012
Automat
Makina esht ne giendje perfekte estetike xhenerike dhe motorrike
Nuk ka nevoj per asnje gje
Viti 2012 letra te sapo prera
Motorri 2.0 benzin ( behet me gaz)
Sallon meshin ngiyr bezh shum i paster
Tavan xhami panoramik
Navi Aux Cd Bluetooth me touchscreen
Komanda ne timon
Kambio automatike DSG
Sedilje me ngrohje
Klima bizonale
Makina esht super giendje
Mundesi nderrimi

Support Ukraine