Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Tiguan

€10,600
2011' Volkswagen Tiguan photo #1
2011' Volkswagen Tiguan photo #2
2011' Volkswagen Tiguan photo #3
2011' Volkswagen Tiguan photo #4
2011' Volkswagen Tiguan photo #5
2011' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet
Volkswagen Tiguan i sapo ardhur nga Gjermania 2.0 nafte kambio automatike.
Dogane e paguar ne gjendje shume te mire
Goma rezerve me gjithe disqe te reja
*OPSIONET*
NAVIGATOR + kamera parkimi
KLIMA ME 2 ZONA
PASQYRA DHE XHAMA ELEKTRIKE
DISQE ALUMINI 16
SEDILJE ME NGROHJE
FRENA AUTOMATIKE
ESP ABS
8 AIRBAG
2 celsa

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 29 Prill 2023
Support Ukraine