Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Volkswagen Tiguan

€10,600
2011' Volkswagen Tiguan photo #1
2011' Volkswagen Tiguan photo #2
2011' Volkswagen Tiguan photo #3
2011' Volkswagen Tiguan photo #4
2011' Volkswagen Tiguan photo #5
2011' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet
Volkswagen Tiguan i sapo ardhur nga Gjermania 2.0 nafte kambio automatike.
Dogane e paguar ne gjendje shume te mire
Goma rezerve me gjithe disqe te reja
*OPSIONET*
NAVIGATOR + kamera parkimi
KLIMA ME 2 ZONA
PASQYRA DHE XHAMA ELEKTRIKE
DISQE ALUMINI 16
SEDILJE ME NGROHJE
FRENA AUTOMATIKE
ESP ABS
8 AIRBAG
2 celsa

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 29 April 2023
Support Ukraine