Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Tiguan

€8,300
 • 2011 Volkswagen Tiguan në Durrës, Shqipëri
 • 2011 Volkswagen Tiguan në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2011 Volkswagen Tiguan në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2011 Volkswagen Tiguan në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2011 Volkswagen Tiguan në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2011 Volkswagen Tiguan në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2011 Volkswagen Tiguan në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: SUV - 4 dyer, 5 vende
Kilometrazhi: 240000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Tiguan 2.0T 4 Motion
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: benzin
✔ Targa: dogane e paguar
✔ Km: 240.000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Kamera Parkimi, Navi, Tavan Panorama, Sedilje lekure dhe me ngrohje, Fenere Xenon, E sapo ardhur nga Kanadaja, Super e paster.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 8300€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 11 Shtator 2021