Report This Ad!
Bookmark This

2011' Volkswagen Tiguan

€8,300
 • 2011 Volkswagen Tiguan in Durres, Albania
 • 2011 Volkswagen Tiguan in Durres, Albania - 2
 • 2011 Volkswagen Tiguan in Durres, Albania - 3
 • 2011 Volkswagen Tiguan in Durres, Albania - 4
 • 2011 Volkswagen Tiguan in Durres, Albania - 5
 • 2011 Volkswagen Tiguan in Durres, Albania - 6
 • 2011 Volkswagen Tiguan in Durres, Albania - 7
Body: SUV - 4 doors, 5 places
Mileage: 240000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Tiguan 2.0T 4 Motion
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: benzin
✔ Targa: dogane e paguar
✔ Km: 240.000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Kamera Parkimi, Navi, Tavan Panorama, Sedilje lekure dhe me ngrohje, Fenere Xenon, E sapo ardhur nga Kanadaja, Super e paster.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 8300€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 11 September 2021