Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Tiguan

€10,500
2010' Volkswagen Tiguan photo #1
2010' Volkswagen Tiguan photo #2
2010' Volkswagen Tiguan photo #3
2010' Volkswagen Tiguan photo #4
2010' Volkswagen Tiguan photo #5
2010' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

SHITET
VW TIGUAN
KAMBIO AUTOMAT
MOTOR 2.0 TDI
KM 170000 ORIGJINALE
4×4
VITI 10/2009
OPSIONET; SEDILE LEKURE+NGROHJE, KOMANDA NE TIMON, NAVIGATOR,KAMERA SENSOR, SHIU DHE DRITASH, AUTOHOLD,
LIBERE SHERBIMESH

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 24 Prill 2023
Support Ukraine