Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Volkswagen Tiguan

€10,500
2010' Volkswagen Tiguan photo #1
2010' Volkswagen Tiguan photo #2
2010' Volkswagen Tiguan photo #3
2010' Volkswagen Tiguan photo #4
2010' Volkswagen Tiguan photo #5
2010' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

SHITET
VW TIGUAN
KAMBIO AUTOMAT
MOTOR 2.0 TDI
KM 170000 ORIGJINALE
4×4
VITI 10/2009
OPSIONET; SEDILE LEKURE+NGROHJE, KOMANDA NE TIMON, NAVIGATOR,KAMERA SENSOR, SHIU DHE DRITASH, AUTOHOLD,
LIBERE SHERBIMESH

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 24 April 2023
Support Ukraine