2010' Volkswagen Tiguan photo #1
2010' Volkswagen Tiguan photo #2
2010' Volkswagen Tiguan photo #3
2010' Volkswagen Tiguan photo #4
2010' Volkswagen Tiguan photo #5
2010' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto

2010' Volkswagen Tiguan

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,900
Publikuar 27 Mars 2024ID: BMNIBH

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2010' Volkswagen Tiguan

Shes vw Tiguan me motor 2.0 nafte, ngjyre e zeze, me dogane te paguar. kambjo automatike,2 celesa origjinal dhe hapje mbyllje me pult .
Makina ka Klima me 2 zona .ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike dhe palosje , disqe alumini origjinal, goma te reja, sensor parkimi para - mbrapa, sistem vet parkimi ,navigator te madh dhe kamer parkimi, viti 10.12.2009,
Xhama me reflekse origjinal nga fabrika
Makina esht shume e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime.
Gati per cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanikun tuaj.
Cmimi 8900 euro i diskutueshem

Support Ukraine