Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Volkswagen Tiguan

€8,900
2010' Volkswagen Tiguan photo #1
2010' Volkswagen Tiguan photo #2
2010' Volkswagen Tiguan photo #3
2010' Volkswagen Tiguan photo #4
2010' Volkswagen Tiguan photo #5
2010' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shes vw Tiguan me motor 2.0 nafte, ngjyre e zeze, me dogane te paguar. kambjo automatike,2 celesa origjinal dhe hapje mbyllje me pult .
Makina ka Klima me 2 zona .ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike dhe palosje , disqe alumini origjinal, goma te reja, sensor parkimi para - mbrapa, sistem vet parkimi ,navigator te madh dhe kamer parkimi, viti 10.12.2009,
Xhama me reflekse origjinal nga fabrika
Makina esht shume e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime.
Gati per cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanikun tuaj.
Cmimi 8900 euro i diskutueshem

Support Ukraine