2010' Volkswagen Tiguan photo #1
2010' Volkswagen Tiguan photo #2
2010' Volkswagen Tiguan photo #3
2010' Volkswagen Tiguan photo #4
2010' Volkswagen Tiguan photo #5
2010' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto

2010' Volkswagen Tiguan

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,500
Publikuar 2 Prill 2024ID: 0UAwE3

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2010' Volkswagen Tiguan

SHITET WOLZVAGEN TIGUAN MOTORR 2.0 NAFT KAMBIO AUTOMAT DSG VITI 2010 I SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE.MAKINA DISPONON KOMPJUTER BOARDI KOMAND NE TIMON SESNOR PARKIMI PARA MBRAPA PASQYRAT ME PALOSJE FRENNAT D DORES ELEKTRIKE AUTO HOLD GANXHE RIMORKIO ORGJINALE 4 XHAMAT ELEKEKTRIKE XHAMA JESHIL ORGJINAL DISQE ALUMINI ME 2 CELSA ETJ.

Support Ukraine