Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Volkswagen Tiguan

€8,500
2010' Volkswagen Tiguan photo #1
2010' Volkswagen Tiguan photo #2
2010' Volkswagen Tiguan photo #3
2010' Volkswagen Tiguan photo #4
2010' Volkswagen Tiguan photo #5
2010' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET WOLZVAGEN TIGUAN MOTORR 2.0 NAFT KAMBIO AUTOMAT DSG VITI 2010 I SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE.MAKINA DISPONON KOMPJUTER BOARDI KOMAND NE TIMON SESNOR PARKIMI PARA MBRAPA PASQYRAT ME PALOSJE FRENNAT D DORES ELEKTRIKE AUTO HOLD GANXHE RIMORKIO ORGJINALE 4 XHAMAT ELEKEKTRIKE XHAMA JESHIL ORGJINAL DISQE ALUMINI ME 2 CELSA ETJ.

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 2 April 2024
Support Ukraine