Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Tiguan

€7,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Volkswagen Tiguan në Durrës, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Marka,Modeli :VOLKSVAGEN TIGUAN Motorr :2.0 Viti : 2009 Kambjo AUTOMAT Lenda Djegese : NAFT Targa : TE HUAJA (ME DOGAN TE PAGUAR) Km :212292 ORIGJINALE ME LIBER Ngjyra :GRI ME NUANCE BEHET DHE BEZHE METALIZATO Opsionet shtese :PASQYRAT ME PALOSJE RADIO CD NAVIGATOR TE MADH XHAMA TE ZINJ TAPICERIA COPE SHUM E PASTER XHAMA ELEKTRIK DISJE ALUMINI 4 GOMA TE REJA 95% 4X4 KLIMA TRONIC ESP KOMPJUTER BORDI TEMPOMAT SHPEJTESIE SENSOR SHIU MAKINES SPO JU KAN BER TE GJITHA SHERBIMET NE ITALI TE GJITHA ME FATURE ETJ......... Vendodhja : DURRES SUKTH Cmimi : 7700 euro i DISKUTUSHEM Telefon :0693888454

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 30 Mars 2021