Bookmark This

2009' Volkswagen Tiguan

€7,700
Report This Ad!
  • 2009 Volkswagen Tiguan in Durres, Albania
Body: Wagon
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Marka,Modeli :VOLKSVAGEN TIGUAN Motorr :2.0 Viti : 2009 Kambjo AUTOMAT Lenda Djegese : NAFT Targa : TE HUAJA (ME DOGAN TE PAGUAR) Km :212292 ORIGJINALE ME LIBER Ngjyra :GRI ME NUANCE BEHET DHE BEZHE METALIZATO Opsionet shtese :PASQYRAT ME PALOSJE RADIO CD NAVIGATOR TE MADH XHAMA TE ZINJ TAPICERIA COPE SHUM E PASTER XHAMA ELEKTRIK DISJE ALUMINI 4 GOMA TE REJA 95% 4X4 KLIMA TRONIC ESP KOMPJUTER BORDI TEMPOMAT SHPEJTESIE SENSOR SHIU MAKINES SPO JU KAN BER TE GJITHA SHERBIMET NE ITALI TE GJITHA ME FATURE ETJ......... Vendodhja : DURRES SUKTH Cmimi : 7700 euro i DISKUTUSHEM Telefon :0693888454

  • 069Show phone
  • Durres
  • 30 March 2021