2008' Volkswagen Tiguan photo #1
2008' Volkswagen Tiguan photo #2
2008' Volkswagen Tiguan photo #3
2008' Volkswagen Tiguan photo #4
2008' Volkswagen Tiguan photo #5
2008' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto

2008' Volkswagen Tiguan

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,200
Publikuar 6 Tetor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: wVLuHC

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2008' Volkswagen Tiguan

Tiguan 4 motion nga franca
Viti 2008
Motorr 2.0 nafte
Cambio automatike
Navigator
Sallon lekure
Panorama
Vetparkim
Off road
Sensore para mbrapa
Sendilie elektrike me ngrohje dhe fryerie
Auto hold
Pasqyra me palosje dhe ngrohje
Komanda ne timon
Sensore dritash
Sensore shiu
Xhama te zi original
223.684 kilometra
Me dogan te paguar
Cmimi 9200€

Support Ukraine