Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Volkswagen Tiguan

€9,200
2008' Volkswagen Tiguan photo #1
2008' Volkswagen Tiguan photo #2
2008' Volkswagen Tiguan photo #3
2008' Volkswagen Tiguan photo #4
2008' Volkswagen Tiguan photo #5
2008' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Tiguan 4 motion nga franca
Viti 2008
Motorr 2.0 nafte
Cambio automatike
Navigator
Sallon lekure
Panorama
Vetparkim
Off road
Sensore para mbrapa
Sendilie elektrike me ngrohje dhe fryerie
Auto hold
Pasqyra me palosje dhe ngrohje
Komanda ne timon
Sensore dritash
Sensore shiu
Xhama te zi original
223.684 kilometra
Me dogan te paguar
Cmimi 9200€

  • 067Show phone
  • Durres
  • 6 October 2023
Support Ukraine