2008' Volkswagen Tiguan photo #1
2008' Volkswagen Tiguan photo #2
2008' Volkswagen Tiguan photo #3
2008' Volkswagen Tiguan photo #4
2008' Volkswagen Tiguan photo #5
2008' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto

2008' Volkswagen Tiguan

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,300
Publikuar 24 Dhjetor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: cXyps9

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2008' Volkswagen Tiguan

VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION
VITI 2008
KILOMETRA 240.000
KAMIO AUTOMATIKE
TAPICERI LEKURE BEZHE SHUME E PASTER
SEDILJE ELEKTRIKE
SENSORE PARKIMI
KOMANDA NE TIMON
GJENDJE PERFEKTE ESTETIKE MOTORIKE DHE XHENERIKE
DOKUMENTA TE PAGUARA PER 1 VIT
CMIMI 8300 € I DISKUTUESHEM

Support Ukraine