Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Volkswagen Tiguan

€8,300
2008' Volkswagen Tiguan photo #1
2008' Volkswagen Tiguan photo #2
2008' Volkswagen Tiguan photo #3
2008' Volkswagen Tiguan photo #4
2008' Volkswagen Tiguan photo #5
2008' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION
VITI 2008
KILOMETRA 240.000
KAMIO AUTOMATIKE
TAPICERI LEKURE BEZHE SHUME E PASTER
SEDILJE ELEKTRIKE
SENSORE PARKIMI
KOMANDA NE TIMON
GJENDJE PERFEKTE ESTETIKE MOTORIKE DHE XHENERIKE
DOKUMENTA TE PAGUARA PER 1 VIT
CMIMI 8300 € I DISKUTUESHEM

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 24 December 2023
Support Ukraine